o nas - jesteśmy kava

Cześć!
Jesteśmy Kava.

Od ponad 5 lat projektujemy i wdrażamy efektywne rozwiązania z zakresu designu, komunikacji i sprzedaży. Tworzymy produkty, które docierają do precyzyjnie określonych odbiorców i odpowiadają na ich potrzeby.

Doradzamy

Nie generujemy masowo komunikatów. Generujemy lepsze komunikaty przeznaczone dla starannie określonej grupy odbiorców.

KAVA w 7 słowach

 • 01 / 07
 • skuteczni

  Twardo stąpamy po ziemi i wiemy, że nawet najlepsze pomysły i kreatywne rozwiązania na nic się nie zdadzą bez racjonalnego, zwinnego zarządzania i dopracowanego procesu projektowego. Do tego dodajemy jeszcze działania oparte na szczegółowej analityce oraz kompleksowej ewaluacji po każdym etapie pracy. Dzięki temu nie dajemy się zaskoczyć! 

  Klienci: Sprawy; Kuźnia Trans, RCKiK.

 • świadomi

  Bardzo ważnym elementem naszej działalności od zawsze była szeroko pojęta odpowiedzialność społeczna. Wspieramy dobre idee, które realnie przekładają się na wartości dla odbiorców marek, z którymi pracujemy. Z tego powodu regularnie angażujemy się w projekty społeczne, działalność non profit, założyliśmy kawiarnię w duchu less waste oraz współpracujemy z fundacjami. 

  Klienci: Onkoolimpiada, Fundacja S.O.S dla Zwierząt.

 • doświadczeni

  Całkowicie bierzemy na siebie odpowiedzialność posiadania wiedzy, której Ty już nie musisz mieć współpracując z nami. Prawie sześcioletnie doświadczenie rynku sprawia, że wiemy, jak odpowiednio przekładać działania na procesy i podejmować świadome decyzje. Mimo dużej wprawy – wyróżnia nas młodzieńczy zapał i świeże spojrzenie na komunikację.  

  Klienci: Optyk Niedbała, Tropical, Duovita, Komandor.

 • różni

  Każdy z nas wywodzi się z innego środowiska mamy różne zainteresowania, wszyscy angażujemy się w wiele projektów również poza pracą w Kavie. Dzięki temu naszą siłą jest interdyscyplinarna wiedza, która pomaga nam diagnozować różnorodne insighty. Wierzymy również, że wszystkich nas wyróżnia rozwinięta empatia i nieszablonowy sposób myślenia. Nigdy nie powielamy schematów – tworzymy własne. 

  Klienci: Atleto, SunLoox, TropiDog, Żaneta Stanisławska.

 • zaangażowani

  Zawsze angażujemy się na 100% w projekty naszych klientów. Sukces klienta to dla nas powód do dumy  – sami mamy jeszcze wiele do zdobycia. Zależy nam na tym, aby projekty naszych klientów się rozwijały, bo wtedy my możemy rozwijać się razem z nimi. Poza tym – lubimy wyzwania. Nic innego tak bardzo nie motywuje nas do działania!  

  Klienci: Gruba, Skyrise, UM Bielsko-Biała.

 • elastyczni

  Projekty to dla nas misje specjalne. Wiemy, że w życiu Twojej marki są momenty, które uciekają schematom i wymagają pełnej mobilizacji. Pracowaliśmy z klientami z różnorodnych branż – realizowaliśmy dla nich działania w zakresie 360, ale też projekty, które wymagały skupienia na bardzo precyzyjnie określonym wycinku.  

  Klienci:  Jobicon, Grupa Pracuj, LW Bogdanka, Komandor.

 • otwarci

  Nasze głowy są zawsze nastawione na odbiór – chłoniemy wszystko to, co dookoła nas, aby móc przekuwać wszystkie nasze doświadczenia świeże pomysły. Zwiedzamy świat, obserwujemy i przez cały czas inspirujemy się tym, co nas otacza. Otwarte głowy to jedna z naszych najmocniejszych kart przetargowych! 

  Klienci: Local Kava, Bajka Pana Kleksa, Przekrój, Lech Fabrics.

 • skuteczni
 • świadomi
 • doświadczeni
 • różni
 • zaangażowani
 • elastyczni
 • otwarci

KAVA to ludzie

+
Szymon Pieczyński
co-founder / managing director
+
Magdalena Łukasz
co-founder / art director
+
Michał Aleksandrowicz
key account executive
+
Michał Draczyński
account executive
+
Magda Baljon
creative director
+
Wiktoria Szymczak
senior graphic designer
+
Daria Miller
senior graphic designer
+
Mateusz Krzemiński
creative copywriter
+
Adrian Zielke
strategist
+
Karolina Olszewska
office manager
Software Things to nasza spółka siostra, która dostarcza produkty digitalowe idealnie dostosowane do unikatowych potrzeb projektu. Pozwala menedżerom na skuteczne wdrożenie projektów, dzięki pracy doświadczonych programistów i skrupulatnemu procesowi.
+
Igor Podlawski
managing director
+
Anna Tomaszkiewicz
junior front-end developer
+
Kamil Jędrkiewicz
Full Stack PHP Developer

Spotkajmy się w Local Kava KAVA

…czyli w autorskiej kawiarni naszego zespołu kreatywnego. Tam rozmawiamy w towarzystwie kawy z lokalnej palarni i najlepszych deserów. Tworzymy to miejsce z pasją do kulinariów i zapraszamy, by przystanąć.

Nagrody

W czasie pięciu lat działalności, zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnienia w najważniejszych konkursach branżowych.