o nas - jesteśmy kava

Cześć!
Jesteśmy Kava.

Od ponad 5 lat projektujemy i wdrażamy efektywne rozwiązania z zakresu designu, komunikacji i sprzedaży. Tworzymy produkty, które docierają do precyzyjnie określonych odbiorców i odpowiadają na ich potrzeby.

Doradzamy

Nie generujemy masowo komunikatów. Generujemy lepsze komunikaty przeznaczone dla starannie określonej grupy odbiorców.

KAVA w 7 słowach

 • 01 / 07
 • skuteczni

  Twardo stąpamy po ziemi i wiemy, że nawet najlepsze pomysły i kreatywne rozwiązania na nic się nie zdadzą bez racjonalnego, zwinnego zarządzania i dopracowanego procesu projektowego. Do tego dodajemy jeszcze działania oparte na szczegółowej analityce oraz kompleksowej ewaluacji po każdym etapie pracy. Dzięki temu nie dajemy się zaskoczyć! 

  Klienci: Sprawy; Kuźnia Trans, RCKiK.

 • świadomi

  Bardzo ważnym elementem naszej działalności od zawsze była szeroko pojęta odpowiedzialność społeczna. Wspieramy dobre idee, które realnie przekładają się na wartości dla odbiorców marek, z którymi pracujemy. Z tego powodu regularnie angażujemy się w projekty społeczne, działalność non profit, założyliśmy kawiarnię w duchu less waste oraz współpracujemy z fundacjami. 

  Klienci: Onkoolimpiada, Fundacja S.O.S dla Zwierząt.

 • doświadczeni

  Całkowicie bierzemy na siebie odpowiedzialność posiadania wiedzy, której Ty już nie musisz mieć współpracując z nami. Prawie sześcioletnie doświadczenie rynku sprawia, że wiemy, jak odpowiednio przekładać działania na procesy i podejmować świadome decyzje. Mimo dużej wprawy – wyróżnia nas młodzieńczy zapał i świeże spojrzenie na komunikację.  

  Klienci: Optyk Niedbała, Tropical, Duovita, Komandor.

 • różni

  Każdy z nas wywodzi się z innego środowiska mamy różne zainteresowania, wszyscy angażujemy się w wiele projektów również poza pracą w Kavie. Dzięki temu naszą siłą jest interdyscyplinarna wiedza, która pomaga nam diagnozować różnorodne insighty. Wierzymy również, że wszystkich nas wyróżnia rozwinięta empatia i nieszablonowy sposób myślenia. Nigdy nie powielamy schematów – tworzymy własne. 

  Klienci: Atleto, SunLoox, TropiDog, Żaneta Stanisławska.

 • zaangażowani

  Zawsze angażujemy się na 100% w projekty naszych klientów. Sukces klienta to dla nas powód do dumy  – sami mamy jeszcze wiele do zdobycia. Zależy nam na tym, aby projekty naszych klientów się rozwijały, bo wtedy my możemy rozwijać się razem z nimi. Poza tym – lubimy wyzwania. Nic innego tak bardzo nie motywuje nas do działania!  

  Klienci: Gruba, Skyrise, UM Bielsko-Biała.

 • elastyczni

  Projekty to dla nas misje specjalne. Wiemy, że w życiu Twojej marki są momenty, które uciekają schematom i wymagają pełnej mobilizacji. Pracowaliśmy z klientami z różnorodnych branż – realizowaliśmy dla nich działania w zakresie 360, ale też projekty, które wymagały skupienia na bardzo precyzyjnie określonym wycinku.  

  Klienci:  Jobicon, Grupa Pracuj, LW Bogdanka, Komandor.

 • otwarci

  Nasze głowy są zawsze nastawione na odbiór – chłoniemy wszystko to, co dookoła nas, aby móc przekuwać wszystkie nasze doświadczenia świeże pomysły. Zwiedzamy świat, obserwujemy i przez cały czas inspirujemy się tym, co nas otacza. Otwarte głowy to jedna z naszych najmocniejszych kart przetargowych! 

  Klienci: Local Kava, Bajka Pana Kleksa, Przekrój, Lech Fabrics.

 • skuteczni
 • świadomi
 • doświadczeni
 • różni
 • zaangażowani
 • elastyczni
 • otwarci

KAVA to ludzie

+
Szymon Pieczyński
co-founder / managing director
+
Magdalena Łukasz
co-founder / art director
+
Michał Aleksandrowicz
key account executive
+
Michał Draczyński
account executive
+
Magda Baljon
creative director
+
Magdalena Chmiel
content manager
+
Wiktoria Szymczak
senior graphic designer
+
Daria Miller
senior graphic designer
+
Mateusz Krzemiński
creative copywriter
+
Adrian Zielke
strategist
+
Karolina Olszewska
office manager
+
Anna Hutek
social media specialist
Software Things to nasza spółka siostra, która dostarcza produkty digitalowe idealnie dostosowane do unikatowych potrzeb projektu. Pozwala menedżerom na skuteczne wdrożenie projektów, dzięki pracy doświadczonych programistów i skrupulatnemu procesowi.
+
Igor Podlawski
managing director
+
Anna Tomaszkiewicz
junior front-end developer
+
Kamil Jędrkiewicz
Full Stack PHP Developer

Spotkajmy się w Local Kava KAVA

…czyli w autorskiej kawiarni naszego zespołu kreatywnego. Tam rozmawiamy w towarzystwie kawy z lokalnej palarni i najlepszych deserów. Tworzymy to miejsce z pasją do kulinariów i zapraszamy, by przystanąć.

Nagrody

W czasie pięciu lat działalności, zdobyliśmy wiele nagród i wyróżnienia w najważniejszych konkursach branżowych.